IMGP7731

Zbieg Blogerów – Gdańsk, 17 stycznia 2015!

Kiedy Aga4Run zaprosiła mnie na zlot blogerów pod koniec zeszłego roku, pomysł był od razu spisany na straty. Gdzie Owca, z Krakowa nad morze, z dziećmi, w zimie, tyle kilometrów! Zapomniałam jednak zupełnie, że Pan Baran na słowo „Gdańsk” reaguje niezwykle entuzjastycznie. Gdzieś tam w głębi obudziły się w nas resztki „przedrodzicielskiego” spontanu i już nie było odwrotu. Skoro jechaliśmy blisko 600 km do Pragi, autem na jedną noc, z dziećmi tylko po to, żeby zobaczyć wystawę Tima Burtona, przebiec się rano po praskiej starówce wypić kawę i wrócić, to czemu nie możemy pojechać nad morze gdzie mieścimy się w 600 km w obie strony (no prawie)J

Na sobotę, zaplanowałam Owczarni atrakcje basenowe a sama udałam się na Zbieg Blogerów. Zloto zbieg odbył się w nowej, a raczej przyszłej Biegosferze w Centrum Handlowym Oliwa. To pierwszy taki zlot Owcy blogerki ale w związku z rozpoczęciem produkcji bambusowych kominów, można było połączyć przyjemne z pożytecznymJ

Owca otworzyła część prelekcyjną. Opowiadała o kominach bambusowych. Kilka sprzedała, kilka dała jako nagrody w konkursach, kilka dała do testowania.

 

EEE! Ta Pani ma POLAR!

Jak się okazało, Owca nie była jedyną krakuską na Pomorzu. Z Krakowa przyjechał również Krzysztof Lewicki – przedstawiciel firmy Polar. Zaprezentował M400. Niestety Owca słuchała z doskoku, gdzieś między poznawaniem się z innymi blogerami, sprzedażą kominów i korzystaniem z innych dobrodziejstw Zbiegu. Na szczęście udało się potem z Krzysztofem pogadać na spokojnie, dzięki czemu uzupełnił braki wiedzy i nawet przekonał Owcę do zegarka. Jak tylko skończę wszystkie testy zegarkowe wezmę M400 pod uwagę przy zakupach swojego własnego. Już wcześniej Owca wygrała Polar Loop do testów, więc teraz sobie go zabrała i założyła na dłoń!

 polar polar2

Nawadnianie podczas treningu

Kolejną prelekcję wygłosił Rafał Osiński. Mówił na temat nawadniania organizmu podczas treningu. Temat wywołał sporą dyskusję. Rafał przedstawił dość kontrowersyjny punkt widzenia – biega dość długie dystanse bez bidonu. Nie pijemy – a namaczamy usta zanim poczujemy pragnienie, ograniczamy wodę do minimum. W trakcie dyskusji Owca skorzystała z masażuJ W trakcie eventu działał mini punkt SPA. Udało się jedynie wymasować obolałe łydki, w planach był również kark i plecy ale masażystka z Masssport była tak oblegana, że na drugi masaż nie udało się załapać.

IMGP7715 IMGP7653

Konkurs fit-przekąsek

Konkurs Fit-przekąsek rozpoczął się w samą porę! J Były tortille w kilku smakach od Trzymam Tempo, Poranny biegacz przygotował cytuję „papkę z mleka orzechów włoskich, suszonuch fig, moreli, daktyli i goji”. Były dwa ciasta – Trimama upiekła ciasto pomarańczowe (które zresztą przedstawiałam w trakcie konkursu bo Natalia wybiegła do dzieci) oraz drugie od mojej imienniczki Ewy, które zajęło trzecie miejsce w konkursie. Pierwsze były kulki owsiane od Adama z Bieganie Naszą Pasją. Marcin z Iron Factory przygotował roladki cukiniowe z czosnkiem a Błażej z Suchą Szosą nutellę z daktyli. Może nie wygrał w konkursie ale to do niego najczęściej podbiegano z kartką o przepis! Owcy też ten przepis przypadł do smaku!:)

fit przekąski fit przekąski4  ciasto IMGP7728

Konkurs wiedzy o bieganiu

Na konkurs wiedzy o bieganiu czekali chyba wszyscy. Najbardziej jednak sama Aga! Szybko się okazało, że jest również pedagogiem! Wszyscy poczuli się jak w podstawówce! Rozsadzeni, karteczki odwracamy na hasło, nie rozglądamy się! Walka była wyrównana. Zegarek Polara w dogrywce z Porannym Biegaczem wygrał run-passion.pl. Poranny Biegacz wygrał natomiast konkurs malarski!:)

IMGP7608

Konkurs Kreatywnie o Biegosferze

Na sam koniec biegowe pismaki sprawdzili się również jako artyści! Jedni wrócili wspomnieniami do podstawówki, Owca mamuśka nigdzie nie musiała wracaćJ Bawiła się wyśmienicie! Jak wspomniałam wyżej Antoni zgarnął wszystko!

zbiegg blozbieg blogerów

wygrana

Komu nie udało się nic wygrać, mógł nadrobić w losowaniu. Dla każdego coś dobrego. Dla Owcy czapeczka Brooksa – run happy, która została przetestowana zaraz w poniedziałek w stolicy!

losowanie

 I bym zapomniała! W trakcie eventu można było oczywiście zbadać sobie stopę. Firma Fortis natomiast wykonywała analizę składu ciała!

http://efortis.pl/analiza

fot. Ola Kaczmarska oraz Piotr Kosek

Kto był jeszcze:

IMGP7762 IMGP7738 IMGP7735 IMGP7731    zbuegggg
Aga4run
Poruszeni.pl
Trzymam Tempo
Suchą Szosą
Bieganie Naszą Pasją
Run Passion
Biegowy Świat
IronFactory
Radość Biegania

Masz coś do dodania?

Loading Facebook Comments ...
Loading Disqus Comments ...